Çamur atarak 15 yıllık sevgimizi silemezler

Fethiye Belediye Başkanı ve Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı Taşyaka Mahallesi Keloğlu Mevkii davullarla karşılandı.

Çamur atarak 15 yıllık sevgimizi silemezler
Çamur atarak 15 yıllık sevgimizi silemezler
Bu içerik 1483 kez okundu.
Advert

Fethiye Belediye Başkanı ve DP Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı, Keloğlu Mevkii’nde büyük bir coşkuyla karşılandı.

Yoğun katılım ile yapılan mitingde Keloğlu sakinlerine seslenen Saatcı, “Allah bu birliğimizi beraberliğimizi bozmasın. Ben sizin hakkınızı nasıl öderim? Allah hepinizden razı olsun. Bu sevgiyi döner takarak, konser yaparak yapmadık biz. Bu sevgi bizim aramızda 15 yılda kurulan bir sevgi. Bu sevginin adı başka. Bu gönülden gönüle geçen birbirimiz olan samimiyetimizin sevgisi. Hiç kimse kıskanmasın” ifadelerini kullandı.

 

“3,5 ihaleyi eline gözüne bulaştıranların bize söyleyecekleri söz olamaz”

Başkan Saatcı konuşmasını şu şekilde sürdürdü; “Belden aşağı, karalama kampanyası ile politika yapmaya başladılar. Bir tane tetikçi gazeteci vasıtasıyla eskiden 300 - 500 tane basılan gazeteye 10 bin gazete bastırıp, kapıların arkasına dağıtarak sözde bizi sizin gözünüzde itibarsızlaştırmaya çalışıyorlar. Bir kere bunu bir geçecekler. Varsa bir bildikleri adliye orada… Hiç gazeteye basmalarına gerek yok. Bizim veremeyeceğimiz hiçbir hesabımız yok. Hiç çamur atmayla uğraşmasınlar. Beyefendiliklerini muhafaza edebildikleri kadarıyla etsinler. İlahi bir şeyler söylenecekse, bizde o kadar fazla söz var ki… Adabımız, edebimiz buna müsaade etmiyor. Biz 15 yılda yaklaşık 3 bin ihale yapmışız. 1 tanesinde yanlışlık yok! Yaptıkları 3,5 ihaleyi eline yüzüne bulaştıranların bize söyleyecekleri sözleri olamaz. Kimse kusura bakmasın”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşkadı ismi değişiyor
Beşkadı ismi değişiyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor