1700 metre de Yazıcıoğlu'nu andı

Büyük Birlik Partisi (BBP) Fethiye Belediye Başkan Adayı Cumali Emeç, 5 yıl önce helikopter kazasında hayatını kaybeden BBP Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümünün arkasındaki sis perdesinin aralanması isteyerek, yamaç paraşütüyle eylem yaptı.

1700 metre de Yazıcıoğlu'nu andı
1700 metre de Yazıcıoğlu'nu andı
Bu içerik 1130 kez okundu.
Advert

Helikopter kazası sonrasında 5 yıl önce hayatını kaybeden Muhsin yazıcıoğlu'nın ölümü ile ilgili sır perdesi henüz kalkmadı. Kazanın aydınlanmasını isteyen partililer ise farklı şekilde tepkilerini göstererek dikkat çekiyor. Fethiye'de BBP Belediye Başkan Adayı olan Cumali Emeç de bunlardan biri. Muhsin Yazıcıoğlu’nun fotoğrafının yer aldığı bir afiş hazırlayan Emeç, Babadağ'ından yamaç paraşütü ile atlayış yaptı.

 

Pilot Mehmet Akkoç ile atlayış yapan Emeç, amacının, Yazıcıoğlu'nun ölümüne dikkatleri çekmek olduğunu söyledi. Emeç "Beş yıldır sis perdesinin aralanmadığı bir suikast olayının tekrar hatırlanması ve sorumluların ortaya çıkarılması için devlet idaresinin halkımıza gösterilmesini istiyoruz. Bu konuyla ilgili rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu'nu rahmetle anıyoruz. Yaptığım seçim çalışmaları kapsamında 30 bin kişinin elini sıktım. Yaptığım görüşmelerde herkesin tek bir sözü vardı oda Yazıcıoğlu'nun öldürüldüğü yönünde oldu. Eğer gerçekten bir suikastsa sorumlularının bulunması gerekir." dedi. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samanlık koyu halkın koyu oldu; tamamen ücretsiz
Samanlık koyu halkın koyu oldu; tamamen ücretsiz
Körfez'de görülen balina heyecana neden oldu
Körfez'de görülen balina heyecana neden oldu