25 bin TL bulunursa nefes alabilecek

Muğla'nın Fethiye ilçesinde yaşayan ve kalp kapakçıklarından 2 tanesi bulunmayan 2 yaşındaki Ravza Nur Çınar, 25 bin TL ameliyat parası bulamadığı için gününün büyük bölümünü cihaza bağlı yaşıyor.

25 bin TL bulunursa nefes alabilecek
25 bin TL bulunursa nefes alabilecek
Bu içerik 3018 kez okundu.

Fethiye'de sanayi de oto elektrik işleri yapan Oktay Çınar'ın iki çocuğundan biri olan Ravza Nur dünyaya iki kalp kapakçığı eksik olarak geldi. Maddi imkanları elvermeyen aile kızlarının hayatını kurtarmak için borç para edinerek 2 defa ameliyat yaptırdı.

 

Kızının son ve büyük bir ameliyat daha olması gerektiğini söyleyen baba Oktay Çınar, bu ameliyatın bedelinin ise 25 bin TL olduğunu anlatıyor. Solunum yetmezliği çeken kızının boğazına delik açıldığını ve günün yarısında makinaya bağlı olarak hayata tutunduğunu belirten baba Çınar,  

"Bu güne kadar biri Antalya’da biri İzmir 9 Eylül üniversitesinde iki defa ameliyata girdik. Bu ameliyatlar için bankaya borçlanarak kredi aldım. Sosyal güvencem olmadığı için evimdeki bazı eşyaları satmak zorunda kaldım tedavi masrafları için. ameliyatı için 20-25 Bin TL’ye ihtiyaç var. İzmir’de yapılacak bu ameliyat için hayırseverlerden ve Sağlık Bakanlığımız ile Muğla Valiliği, Fethiye Kaymakamlığından destek bekliyoruz.” dedi.

 

Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık, küçük Ravza Nur'un ameliyat edilebilmesi için gerekli çalışmaların başladığını belirterek, her türlü desteğin sağlanacağını söyledi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu