Oy Pusulası At Yarışı Kuponu Değildir

Büyük Birlik Partisi(BBP) Fethiye Belediye Başkan Adayı Cumaali Emeç, İnlice ve Göcek ziyareti sırasında seçmenler tarafından ilgiyle karşılandı. Buralardaki konuşmalarında seçimlerin bir yarış olmadığına dikkat çeken Emeç, “Oy pusulası, at yarışı kuponu değil. Karşınıza Birlik’te Belediyecilik projelerimizle çıktık. Sizden dua ve destek bekliyoruz” dedi.

Oy Pusulası At Yarışı Kuponu Değildir
Oy Pusulası At Yarışı Kuponu Değildir
Bu içerik 1446 kez okundu.
Advert

Emeç, İnlice ve Göcek’teki ziyaretlerini herhangi bir şekilde organize edilmeden, belde halkı bir alanda veya evde toplanmadan gerçekleştirdi. Sokakta karşılaştığı vatandaşlar ve işyerlerindeki esnaflarla birebir görüşerek seçim çalışmalarını yürüten Emeç, projelerinden söz etti. Emeç, el sanatlarıyla uğraşan sanatçılar tarafından da ilgiyle dinlendi. Otogarın şehir dışına taşınmasının projeleri arasında bulunduğunu vurgulayan Emeç, bu bölgenin atıl duruma düşmeyeceğini kermes alanı olarak değer kazanacağını ifade etti.

Özellikle Muhsin Yazıcıoğlu’nun şehit edilmesiyle ilgili sorularla karşılaşan Cumaali Emeç, bu konunun aydınlatılması için Büyük Birlik Partisi’ne oylarla destek istedi. Bu isteğe vatandaşlar, “Bu suikastı gerçekleştirenlerin korunduğunu biliyoruz. Ona vefa borcumuz var. Şimdiye kadar Muhsin Yazıcıoğlu’na vermediğimiz oyları, onun yolundaki sizlere vereceğiz. Böylece vefa borcumuzu ödeyeceğiz” sözleriyle karşılık verdiler.

Bazı vatandaşların büyük parti-küçük parti ayrımı yapmasını da değerlendiren Emeç, şunları söyledi: “Büyük Birlik Partisi olarak biz seçim yarışına girdik, at yarışına değil. Mührü basacağınız oy pusulası da at yarışı kuponu değil. Karşınıza Birlik’te Belediyecilik projelerimizle çıktık. Dürüstlüğümüzle çıktık. Dualarınızı ve desteğinizi bekliyoruz.”

Oda Başkanlarına Ziyaret

Emeç, Fethiye Ziraat Odası Başkanı Osman Nuri Demir ve Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akif Arıcan’ı makamlarında ziyaret etti.

İlk ziyaretini Ziraat Odası’na gerçekleştiren Emeç, çiftçilerin sorunlarını bir kez de oda başkanı Demir’den dinledi. Emeç, ürünlerin değerinde satılamaması sorununun markalaşma ile giderilebileceğini söyledi.

İkinci ziyaretini Ticaret ve Sanayi Odası’na gerçekleştiren Emeç, oda başkanı Arıcan’dan bilgiler aldı. Fethiye’nin yıllardır çözülemeyen sorunlarının başında gelenlerin Babadağ ve Fethiye Körfezi olduğunu ifade eden Arıcan, Emeç’in çözüm önerilerini ilgiyle dinledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samanlık koyu halkın koyu oldu; tamamen ücretsiz
Samanlık koyu halkın koyu oldu; tamamen ücretsiz
Körfez'de görülen balina heyecana neden oldu
Körfez'de görülen balina heyecana neden oldu