Eryılmaz: Tanıtıma çok önem vereceğiz

Ak Parti Fethiye Belediye Başkanı Adayı Muhsin Eryılmaz ve yol arkadaşları, Patlangıç, Pazaryeri, Menteşeoğlu ve Çalış’ta esnaf ziyaretlerinde bulundu. Ziyaretler kapsamında 4. Fethiye Turizm, Tedarikçileri, Yiyecek ve İçecek İhtisas Fuarı Fetex’i de ziyaret eden Ak Partililere gittikleri her yerde yoğun ilgi giderek daha da artıyor.

Eryılmaz: Tanıtıma çok önem vereceğiz
Eryılmaz: Tanıtıma çok önem vereceğiz
Bu içerik 1120 kez okundu.
Advert

Patlangıç’ta Süleyman Demirel Bulvarı başta olmak üzere, bazı cadde ve sokaklardaki esnafları ve vatandaşları ziyaret eden Ak Parti heyeti, bölgede açılan fuarı ve Letoon Hastanesi’ni de ziyaret ettiler. Hastanede doktor, hemşire, hasta ve hasta yakınlarıyla görüşen Ak Parti Fethiye Belediye Başkanı Adayı Muhsin Eryılmaz, Ak Parti hükümetinin sağlık için yaptıkları devrin niteliğindeki uygulamalar nedeniyle hem sağlık sektörünün hem de vatandaşın çok mutlu olduğunu söyledi. Daha önce halkın hastanelerde çok mağdur olduğunu, parası olanın Avrupa’ya gitmeye çalıştığını, ama son yıllarda ise özel ve devlet hastanelerinde her tür teçhizatın bulunduğunu, Avrupa’daki birçok hastanın tedavi için Türkiye’yi tercih etmeye başladığını belirtti.

Mahallelerde esnafları bir bir ziyaret eden Muhsin Eryılmaz ve çalışma arkadaşlarının esnaflarını sorunlarını dinleyip not almaları dikkat çekti. 

Esnaf olan ve esnafların sorunlarını bilen bir ekibe sahip olduklarını söyleyen Ak Parti Fethiye Belediye Başkanı Adayı Muhsin Eryılmaz, “Belediyecilikle ilgili deneyimli ve Fethiye’nin saygın bazı esnaflarından oluşan seçkim arkadaşlarımız var. Esnaflarımızın her zaman yanında olacağız. Projelerimizde de belirttiğimiz ilçemizde faaliyet gösteren tüm esnaf ve sanatkarların sorunlarına daha duyarlı olacağız, gerekli her türlü destek sağlayacağız. Yerel esnafı korumak adına şehir içerisinde yeni AVM ve zincir marketlerin yapılmasına ve açılmasına müsaade etmeyeceğiz.” şeklinde konuştu.

Yurt içi ve yurt dışı fuarlarına önem vereceğiz

Esnaf ziyaretlerinin yanı sıra 4. Fethiye Turizm, Tedarikçileri, Yiyecek ve İçecek İhtisas Fuarı Fetex’i de ziyaret eden Ak Parti Fethiye Belediye Başkanı Adayı Muhsin Eryılmaz fuar alanındaki iştirakçiler ve ziyaretçiler ile görüştü. Fethiye’de yapılacak tüm fuarlara destek olacaklarını söyleyen Eryılmaz, özellikle Fethiye’nin yurtiçi ve yurtdışı fuarlarında tanıtılması için gereken ne varsa yapacaklarını söyledi. Belediye başta olmak üzere ilçedeki sivil toplum kuruluşları, sektör temsilcileri ile tarım, turizm fuarlarında Fethiye’nin tanıtımının yapılmasını sağlayacaklarını vurgulayan Eryılmaz, “Fethiye’deki bütün tarım ürünleri markalaştırılarak ulusal ve uluslararası pazara sunulacak. Fuarlarda tanıtımları yapılacak, pazarlar oluşturulacak. Turizm konusunda da içinde turizmcilerin olduğu bir komite oluşturarak profesyonel tanıtım yapacağız. Yurt içi ve yurt dışı fuarlarında Fethiye daha kapsamlı olarak tanıtılacak. Fethiye bizim dönemimizde Bodrum’un, Marmaris’in, Alanya’nın gölgesinde kalmayacak, marka bir turizm şehri olacak. Dünyanın başka hiçbir yerinde Ölüdeniz, Göcek, adalar, koylar, Kayaköyü, Babadağı yok. Bu değerlerin dünyaya tanıtılmasına katkı sağlayacağız. Böylelikle turizmcimizde, çiftçimiz de esnafımız da kazanacak” dedi.

Çalış’ın eksiklikleri giderilecek

Ak Parti Fethiye belediye Başkanı Adayı Eryılmaz ve belediye meclisi üyesi adayları Çalış Plajı’ndaki esnafları da ziyaret ederek, sorunlarını dinlediler. Çalış’ın Fethiye merkezde en önemli turizm merkezi olduğunu belirten Eryılmaz, Çalış’ta son zamanlarda konaklamanın yanında eğlence sektörünün de gelişmeye başladığını belirten Eryılmaz ve ekibi, Çalış’ta yapılacak bazı projelerle Çalış’ın cazibesinin arttırılacağını söylediler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samanlık koyu halkın koyu oldu; tamamen ücretsiz
Samanlık koyu halkın koyu oldu; tamamen ücretsiz
Körfez'de görülen balina heyecana neden oldu
Körfez'de görülen balina heyecana neden oldu