Keramet baştadır, taçda değil

Fethiye merkezdeki ikinci toplantısını Menteşeoğlu Mahallesi’nde gerçekleştiren Fethiye Belediye Başkanı ve DP Fethiye Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı, Menteşeoğlu’nda coşkuyla karşılandı.

Keramet baştadır, taçda değil
Keramet baştadır, taçda değil
Bu içerik 2033 kez okundu.
Advert

Yoğun katılımın sağlandığı ve samimi ortamda geçen toplantıda Saatcı, konuşmasında Hacı Bektaş-i Veli’nin sözlerine yer verdi. Ne büyükşehir’e ne de iktidara güvendiğini söyleyen Saatcı’nın, “Keramet baştadır, tacda değildir. Her ne ararsan kendinde ara” sözleri Menteşeoğlu sakinleri tarafından uzun süre alkışlandı.

 

Fethiye Belediye Başkanı ve Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı gittiği her mitingde coşkuyla karşılanmaya devam ediyor. Saatcı Fethiye merkezdeki ikinci mitingini Menteşeoğlu Mahallesi’nde gerçekleştirdi. Menteşeoğlu 1. sokakta gerçekleşen mitinge yoğun katılım sağlanırken Başkan Saatcı, ne büyükşehir’e nede iktidara güvendiğini bu mitingde de yineledi.

 

Saatcı, 15 yıllık tecrübeli ekibine, yapılan hizmetlere ve Beşkazalılara güvendiğini belirterek konuşmasında Hacı Bektaş-i Veli’nin sözlerine de yer verdi. Saatcı’nın, “Keramet baştadır, tacda değildir. Her ne ararsan kendinde ara” sözleri Menteşeoğlu sakinleri tarafından uzun süre alkışlandı.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşkadı ismi değişiyor
Beşkadı ismi değişiyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor