Onur Akın Fethiyeli sevenleriyle buluştu

CHP Fethiye İlçe Örgütü tarafından bir konser organize edildi. Konserde sevilen Mahalli Sanatçılardan Nazmi Akkuş ve Mehmet Bülbül sahne alırken, Onur Akın türkülerini binlerce hayranı ile birlikte söyledi.

Onur Akın Fethiyeli sevenleriyle buluştu
Onur Akın Fethiyeli sevenleriyle buluştu
Bu içerik 1729 kez okundu.
Advert

CHP fethiye İlçe Örgütü tarafından Beşkaza Meydanı'nda Onur akın konseri düzenlendi. Konsere binlerce vatandaş ilgi gösterdi. Türk Halk Müziği'nin sevilen sanatçılarından Usta yorumcu Onur Akın,konser sırasında zaman zaman Fethiye'ye olan hayranlığını da dile getirerek,bu meydanda bir de gece konseri yapmak istediğini söyledi.

 

Konser öncesi bir konuşma yapan Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz, birlik mesajı verdi. "Birbirimizi seveceğiz,insanımızı,kültürümüzü ,örfümüzü,adetimizi,herkesi seveceğiz"diyen CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz, Kimseyi ötekileştirmeyeceğiz.81 ilden gelmiş komşularımız var,dünyadan yerleşmiş komşularımız var.Dünyanın kalbi olan Fethiye'de hep beraber sevgi ile yaşayacağız. Herkese eşit hizmet. 30 Mart'tan sonra parti kimliğimi çıkartıp, oy vermiş,vermemiş bakmadan,herkesi sevgi ile kucaklayacağız. Kapılarımız hepinize açık olacak. Hiç şüpheniz olmasın. Güzel turizm ve tarım kentimizde iş ve aş yaratacağız. 7 Belediye'den görevi devralacağız. Hiç kimsenin işine son vermeyeceğiz. Seyyar pazarcı,esnafın hakkı hukuku aynen korunacak" sözlerine yer verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşkadı ismi değişiyor
Beşkadı ismi değişiyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor