Göcek yatırımın merkezi olacak

Ak Parti Fethiye Belediye Başkanı Adayı Muhsin Eryılmaz’ın turizm merkezi Göcek’te yaptığı açık hava toplantısına katılım yoğun oldu.

Göcek yatırımın merkezi olacak
Göcek yatırımın merkezi olacak
Bu içerik 1251 kez okundu.
Advert

Ak Parti Fethiye Belediye Başkanı Adayı Muhsin Eryılmaz, ilçe teşkilatı ve belediye meclisi üyesi adayları Göcek’te vatandaşın huzuruna çıktı. Göcek Pazar Yeri’nde önceki akşam yapılan açık hava toplantısına Göceklilerin ilgisi yoğun oldu.

 

Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Kadir Sarıhan’ın kısa açılış konuşmasının ardından Ak Parti Fethiye Belediye Meclisi Üyesi adayları bir bir sahneye davet edildi. Birlikte, güler yüzlü hizmet için aday olduklarını söyleyen ve özellikle Göcek için olan bazı projelerini sıralayan Ak Parti Fethiye Belediye Başkanı Adayı Muhsin Eryılmaz, “Göcek yatırımın merkezi olacak” dedi.

 

Göcek Tüneli’nin Ak Parti tarafından bitirilip hizmete açıldığını, ikincisinin de çok hızlı bir şekilde yapıldığını, Göcek’e çevreye duyarlı yeni belediye marinası yapacaklarını, koyları daha güzel temizleyip, koruyacaklarını, halk plajları oluşturacaklarını müjdeleyen Eryılmaz’ın konuşmaları sık sık alkışlarla ve sloganlarla kesildi.

 

Yanına bütün belediye meclisi üyesi adaylarını alan ve “İşte bizim kadromuz. Aralarında belediye başkanı olanlar, daha önce başkanlık yapmış olanlar, belediye başkanı adayı olmuş kişiler var. Yani belediyecilik konusunda çok bilgili, deneyimli bir ekibimiz var. Biz hizmet etmeye geliyoruz. Destek sizden, hizmet bizden” dedi.

 

Mevcut belediye yönetiminin Fethiye’nin arka sokaklarına bile hizmet götüremediğini belirten Muhsin Eryılmaz, “15 yıldan bu yana misafir odası dedikleri merkezden arka sokaklara daha ulaşamadılar. 30 kilometre mesafedeki Göcek’e nasıl hizmet getirecekler?” dedi.

 

Seçim tırı ilgi odağı oldu

Ak Parti’nin seçim süresince Fethiye ve çevresinde kullanacağı tam donanımlı seçim tırı vatandaşların ilgi odağı oldu. Yan kapak açılınca sahne olan, ışık ve ses düzeninin de bulunduğu, içinde dinlenme, depo gibi bölümleri de bulunan tır ilk kez Göcek’te kullanıldı. Tırın dış yüzeyinde Ak Parti ve Belediye Başkanı Adayı Muhsin Eryılmaz’ın bazı seçim projeleri, belediye meclisi üyesi adaylarının fotoğraflarının bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşkadı ismi değişiyor
Beşkadı ismi değişiyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor