Sırtınızı Başbakan'a dayamayın

Fethiye Belediye Başkanı ve Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı, Fethiye merkezdeki ilk toplantısını Yeni Mahalle’de gerçekleştirdi.

Sırtınızı Başbakan'a dayamayın
Sırtınızı Başbakan'a dayamayın
Bu içerik 1344 kez okundu.
Advert

Yeni Mahalle’de muhteşem bir kalabalık ile karşılanan DP Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı, meydanı dolduran Yeni Mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Meydanı dolduran kalabalığın sevinç gösterileri eşliğinde mahalle meydanına gelen Saatcı, birçok konuda değerlendirmede bulundu.

Ak Parti’nin Fethiye Sokak ve caddelerine astırdığı ‘İstanbul’a 3. Köprü, Daima ileri’, ‘Muhteşem Proje Kanal İstanbul, Daima İleri’ afişlerini Yeni Mahalle sakinlerine gösteren Saatcı, “Şimdi biz Sayın Başbakan’la mı yarışıyoruz yoksa AKP’nin adayı arkadaşla mı? İstanbul’un 3. Köprüsünü Fethiyeliler ne yapacak? Muhteşem Proje Kanal İstanbul. Yani Boncuklu Yarımadasına kanal açarsın, ‘ben bu kanalı yapacağım’ dersin. Aklım erer. İstanbul’daki kanal projesini Fethiyeliler ne yapacak? Bu neyi gösteriyor biliyor musunuz? Elde avuçta bir şey yok. Herkes sırtını Başbakan’a dayamış. Başbakan’ın sırtından oldu, oldu. Olmadı, kusura bakma. Arkadaş kendine güveneceksin! Kendine güvenmiyorsan, niye çıkıyorsun ortaya” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşkadı ismi değişiyor
Beşkadı ismi değişiyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor