Saatcı'nın Karamersin'den yüklendi

Fethiye Belediye Başkanı ve Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı, Karamersin ve Bozyer vatandaşlarıyla bir araya geldi.

Saatcı'nın Karamersin'den yüklendi
Saatcı'nın Karamersin'den yüklendi
Bu içerik 1900 kez okundu.
Advert

Başkan Saatcı, seçim çalışmaları için gittiği köy ve beldelerde ilgiyle karşılanmaya devam ediyor. Köy gezileri kapsamında Saatcı, Karamersin’de vatandaşlarla buluştu. Meydanı dolduran Bozyer ve Karamersin halkına bölgenin eksiklerini ve sorunlarını paylaşan Saatcı, önümüzdeki dönemlerde yapacağı projeleri de vatandaşlara anlattı.

Fethiye İşletme Fakültesi’nin A Blok’unun belediye tarafından temelinin atıldığını vatandaşlarla paylaşan Saatcı, AKP’nin 2011 yılında astırdığı billboardlara değinerek,şöyle konuştu:

“İşletme Fakültemizin temelini hep birlikte attık. Bu bize mi düşerdi? Billboardlara 2011 yılında yazdılar. Reklam yaptılar. ‘İşletme Fakültesi Fethiye’mize hayırlı olsun’ diye. Bizim işlerimize ‘hayırlı olsun’ dediğimiz iş, bitmiştir. Biten işe ‘hayırlı olsun’ denir. Sadece işin adı konulmuş, ‘hayırlı olsun’ dediler. Biz şimdiye kadar yapmadan, yaptık demedik. Biz Fethiye’de hiç destek almadan bir şeyler yapıla bilineceğini gösterdik”

Bölgenin sorunlarını da vatandaşlarla paylaşan Saatcı, sunumlar eşliğinde vatandaşlara projelerini anlattı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşkadı ismi değişiyor
Beşkadı ismi değişiyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor