Üyük Saatcı'ya yüklendi

30 Martta yapılacak olan Mahalli İdareler ve Yerel Yönetim seçimlerine sayılı günler kala Fethiye siyaseti ısınıyor. MHP'li aday Mehmet Üyük, çalışmalarını Saatcı'ya yüklenerek sürdürdü.

Üyük Saatcı'ya yüklendi
Üyük Saatcı'ya yüklendi
Bu içerik 2224 kez okundu.
Advert

Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Üyük,yaptığı siyasi değerlendirmede son sath-ı mahaline girilen seçimle ilgili yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını söyledi. Partisinin kadın kollarının köylerde proje içerikli kitapçık dağıttığını açıklayan Üyük, DP Belediye Başkan adayı Behçet Saatcı'yı eleştirdi. 

 

Saatçı’nın istifasının ardından Milliyetçi Hareket Partili vatandaşların da istifalarının parmakla gösterilebilecek kadar az olduğunu ifade eden Üyük, “Sayın Behçet Saatçı’nın partimizden istifa sürecinde bir takım partili vatandaşlarımız olaya sıcağı sıcağına tepki göstererek istifa ettiklerini dile getirmişlerdi. Ama 30 Martta yapılacak olan Mahalli İdareler ve Yerel Yönetim seçimleri sürecine yaklaşıldıkça o süreçte tepki gösteren ağabeylerimiz ve arkadaşlarımız bizim yanımızda olduklarını görüyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi kişiye özgü bir siyasi parti değildir. Tam aksine tüm halkı kucaklayan kurumsal bir siyasi partidir. Milliyetçi Hareket Partisi olarak biz Fethiye’de dimdik ayaktayız." dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşkadı ismi değişiyor
Beşkadı ismi değişiyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor