Saatcı: Abdestimizden şüphemiz yok

Fethiye Belediye Başkanı ve Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı, seçim çalışmaları kapsamında Çamköy’de vatandaşlarla buluştu.

Saatcı: Abdestimizden şüphemiz yok
Saatcı: Abdestimizden şüphemiz yok
Bu içerik 1133 kez okundu.
Advert

Meydanı dolduran Çamköy halkı Başkan Saatcı’ya coşkulu bir karşılama yaptı. Sohbet havasında geçen toplantıda Çamköy’ün sorunlarını sunumlar eşliğinde teker teker vatandaşlarla paylaşan Saatcı, dedikodulara da cevaplar verdi. Çamköy meydanını dolduran kalabalığa seslenen Başkan Saatcı, “Belden aşağı konuşmaya başladılar. Bizim gocunacağımız bir şey yok. Abdestimizden de şüphemiz yok. Belden aşağı vuran kendi kaybeder. Bizde yanlış yok. Yalnız biz bir saymaya başlarsak, sokakta yürüyemezler” dedi.

 

Çamköy halkına hitaben konuşmalarını sürdüren Saatcı, “Bizim bir sözümüz var. Seçimle gelen insanların mazeret lüksü yoktur. Değerli yengelerim, hacı dayılarım, kardeşlerim ben size projelerimi söyleyeceğim. Biz ne Ankara’ya ne de Büyükşehir’e güveniyoruz. Biz önce Allah’a sonra halkımıza daha sonra ise tecrübeli ekibimize güveniyoruz. Eğer biz hizmet yapamayacaksak, Allah bize bu görevi nasip eylemesin. Size mahcup olacaksak, o iş bize nasip olmasın” ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşkadı ismi değişiyor
Beşkadı ismi değişiyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor