Eryılmaz, sanayi esnafını ziyaret etti

Seçim çalışmalarını sürdüren Fethiye Belediye Başkanı Adayı Muhsin Eryılmaz dün Fethiye Sanayi Sitesi esnafını ve vatandaşları ziyaret etti.

Eryılmaz, sanayi esnafını ziyaret etti
Eryılmaz, sanayi esnafını ziyaret etti
Bu içerik 1393 kez okundu.
Advert

Ak Parti Fethiye Belediye Başkanı Adayı Muhsin Eryılmaz, belediye meclisi üyesi adayları ve ilçe yönetiminden bir grupla dün Fethiye Sanayi Sitesi’nde esnafları ve vatandaşları ziyaret ettiler. Önce esnaflara Muhsin Eryılmaz’ın özgeçmişi ve bazı projelerini içeren broşürü dağıtıldı.

Esnafları bir bir ziyaret eden Eryılmaz ve beraberindekiler, zaman zaman esnaflarla sohbet ettiler, zaman zaman esnafları dinlediler, sanayi sitesi ve yerel esnafın korunmasıyla ilgili projelerini paylaştılar.

Sanayi Sitesi’nde yoğun ilgi ile karşılanan Muhsin Eryılmaz, ilçemizde faaliyet gösteren tüm esnaf ve sanatkarların sorunlarına daha duyarlı olunacağı, gerekli her tür desteğin verileceğini belirtti. Eryılmaz, yerel esnafı korumak adına şehir içerisinde AVM ve zincir marketlerin yapılmasına ve açılmasına izin vermeyeceklerini söyledi.

FETHİYELİ HEMŞERİLERİMİZ KARARINI VERMİŞ

Fethiye Sanayi Sitesi’nin modernize edileceğini söyleyen Ak Parti Fethiye Belediye Başkanı Adayı Muhsin Eryılmaz, “Seçim çalışmalarımızı bütün hızımızla sürdürüyoruz. Bu kez çok mutluyum. Hemşerilerimiz bizi bu defa bir önceki seçime göre çok daha fazla bağırlarına basıyor. Halkımız kararını vermiş. Her karşılaştığımızda daha fazla sevgi, gözlerinde daha fazla ışık görüyorum. Fethiye değişim istiyor, Fethiye dönüşüm istiyor.” dedi.

 

“Biz zaman zaman sanayi esnafımızı ziyaret ediyoruz. Ama bugün tamamını ziyaret edelim istedik” diyen Eryılmaz, “Tabii sanayimizin 5 yıl önceki sorunlarıyla bugünkü sorunları arasında bir fark yok. Sanayimiz aynı sanayi. Daha fazla karmaşa, daha fazla ahenksizlik var. Esnaf grupları farklı bölümlerde değil. Hırdavatçılar bir bölümde, lastikçiler bir bölümde, tamirciler bir bölümde değil. Bunların düzenlenmesi lazım. Ayrıca sanayimizde ciddi bir güvenlik sorunu var. 5 yıldan beri hiçbir güvenlik önlemi, tedbiri alınmadı. İnşallah bütün bu eksiklikleri gidereceğiz. Geçen dönemde de belirttiğimiz gibi sanayide hafif yaralanmalar, kazalar oluyor, olur. Bunlar için burada acil yardım birimi oluşturacağız. Sanayi esnafımızla bir araya geleceğiz,  oturacağız sorunları ve çözüm önerilerini birlikte planlayacağız” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşkadı ismi değişiyor
Beşkadı ismi değişiyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor