DP'li kadınlar çayda buluştu

Demokrat Parti Kadın Kolları, Ovacık’ta birlik ve beraberlik etkinliği düzenledi.

DP'li kadınlar çayda buluştu
DP'li kadınlar çayda buluştu
Bu içerik 1314 kez okundu.
Advert

Etkinlik kapsamında Fethiye’nin yerel sanatçılarından Mustafa Selçukoğlu, katılımcılara muhteşem bir konser verdi. DP Kadın Kollarının etkinliğine Fethiye Belediye Başkanı ve DP Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı da katıldı. 

 

Kadınlara yönelik bir konuşma yapan Behçet Saatcı, “Ölüdeniz’deki, Ovacık’ta ki, Saygıdeğer büyüklerime, ablalarıma, teyzelerime, bacılarıma, ufak kardeşlerime ve Fethiye’den gelen misafirlerimize hoş geldiniz. Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Yalnız buradaki keyfi, iradeyi ve kalabalığı gördükten sonra zaten kadınlarımıza sırtını dayayan bir hareketin başarılı olmaması mümkün değil.

Siz isterseniz, her şeyi yaparsınız. Benim 1999 yılından bu yana iddia ettiğim bir şey var. Kadınlarımızın, ilk defa oy kullanacak gençlerimizin ve engelli kardeşlerimizin oyuna kimse göz dikmesin. Bunlar zaten bizim. Şimdiye kadar böyle oldu, bundan sonra da böyle olacağından şüphemiz yok. Buradaki ana hedefimiz, köylerimiz ve beldelerimiz ile birlikte Fethiye’mizi yaşamaktan keyif alınan bir mekâna dönüştürmektir. Ben bu anlamda Ovacık, Hisarönü, Ölüdeniz ve Kaya köyündeki bayanlarımızın bu ilgisine teşekkür ediyorum. Demek ki, bir beklenti var. Bir istek var” dedi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşkadı ismi değişiyor
Beşkadı ismi değişiyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor