Partiye değil adama oy verilir

Fethiye Belediye Başkanı ve Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı, Karaçulha’daki seçim bürosunda vatandaşlarla buluştu.

Partiye değil adama oy verilir
Partiye değil adama oy verilir
Bu içerik 1895 kez okundu.
Advert

Seçim bürosunun hemen yanında bulunan alanı dolduran Karaçulhalılar, Saatcı’ya sevgi selinde bulundu. Bölge halkına seslenen Saatcı, “Büyükerşen var, Eskişehir Belediye Başkanı. Büyükerşen’in partisi DSP 2009 yılında 0,2 oy aldı. Ama Büyükerşen %70 oy aldı. Belediye Başkanlığı’nda partiye değil, adama oy verilir” dedi.

 

Karaçulha’nın sorunlarını ve yapacak olduğu projeleri katılımcılar ile paylaşan Başkan Saatcı, “Karaçulha’da toplam 100 km yol var. Biz dersimize çalıştık. ‘Büyükşehir yapacak, İktidar yapacak’ demiyoruz. Büyükşehir ne yapacak? İktidar ne yapacak? Bilmiyor. Ben diyorum ki, Karaçulha’da 100 km yol var. 30 km’si açılmış. 70’i açılmamış. Biz açacağız diyoruz. Ama şöyle. Yolun içerisinde sera varsa ve içinde malzeme varsa ben hemen oradan yol mu açacağım. Oradaki vatandaşın rızasını alacağım. Çünkü ağlayanın malı, gülene yaramaz. Ben oradaki vatandaşlara sormadan yol mu açacağım. Her şeyi 15 yıldır Fethiye’de yaptığımız gibi halkımıza sorarak yapacağız” şeklinde konuştu. Bölgesel Kanalizasyon Projesinin de hazır olduğunu söyleyen Saatcı, bununla ilgili çalışmaları bitirdiklerini, alt yapının zorunluluk olduğunun altını çizdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşkadı ismi değişiyor
Beşkadı ismi değişiyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor