Eryılmaz Üzümlü'de seçmenleriyle buluştu

AK Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhsin Eryılmaz, seçim çalışmaları kapsamında Çenger Köyü, İncirköy, Üzümlü Beldesi ve Koru Köyü’nü ziyaret etti.

Eryılmaz Üzümlü'de seçmenleriyle buluştu
Eryılmaz Üzümlü'de seçmenleriyle buluştu
Bu içerik 1802 kez okundu.
Advert

İlk olarak Çenger Köyü’nü ziyaret eden AK Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhsin Eryılmaz ve belediye meclis üyesi adayları daha sonra İncirköy’e geçti. Kalabalık bir topluluğa hitap eden Eryılmaz, “AK Parti döneminde köylere yollar yapıldı, içme suları kazandırıldı. Köylerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verildi ve verilmeye devam edecek. Fethiye olarak bizim 20 köyümüz var. Bu köylerdeki çalışmaları merkezi idareyi beklemeden biz çözeceğiz. Köyler bizim önceliğimiz olacak” dedi.

Üzümlü Beldesi’nde belediye başkanlığı, esnaf ve Pazar yeri ziyaretleri yapıldı. Belediye Başkanı Önder Genç ile makamında görüş alışverişinde bulunan Eryılmaz, esnaflara hayırlı işler dileğinde bulundu. Burada da projelerini anlatan Eryılmaz, “Mevcut yapıları bozmadan, tüm belediye çalışanları işlerine devam edecek. Güler yüzlü ve adil bir belediyecilik örneği sergileyeceğiz” dedi.

Oradan da Koru Köyü’ne geçen AK Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhsin Eryılmaz ve ekibi, köy halkı ile buluştu. Burada da projelerini aktaran Eryılmaz, “Durmak yok, yola devam” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşkadı ismi değişiyor
Beşkadı ismi değişiyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor