Soylu Fethiye'de partililere seslendi

Partisinin seçim çalışmalarına destek vermek üzere Muğla'nın Fethiye ilçesine gelen Süleyman Soylu, burada partililerle istişare toplantısında buluştu.

Soylu Fethiye'de partililere seslendi
Soylu Fethiye'de partililere seslendi
Bu içerik 1188 kez okundu.
Advert

Bir otelde gerçekleştirilen toplantıda konuşan Soylu, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. AK Parti iktidarının 10 yıllık iktidarı süresince sadece sağlık, yol, bilişim, haberleşme, eğitim ve askeri teknolojileri alanında gelişim yapmadığını anlatan Soylu, bu iktidarın özgüveni tam bir toplum oluşturduğunu dile getirdi.

 

Türkiye'nin ne zaman sıçrama yapmaya kalksa yeni oyunlar oynanarak önünün kesilmek istendiğini anlatan Soylu, "Tarihin en önemli projelerini yapıyorduk ki Gezi olayları başladı. Ne yaptılar. Ülkenin kalkınmasını sağlayacak projeleri hedef aldılar. Huzuru ver istikrarı hedef aldılar. 30 Martta kirli ittifaka son vermek milletimizin elinde. Bu millet 60 gramlık oy pusulası ile geleceğine sahip çıkacaktır." dedi.

 

Birilerinin ülkeden parsel isteyen, herkesi dinleyen yargıyı ve maliyeyi ele geçiren bir gaileden AK Parti olmasaydı bu ülkenin kurtulamayacağını iddia eden Soylu, iddiasını daha da ileri taşıyarak bu şekilde milletin egemenliğinin elinden alınmak istendiğini açıkladı. 30 Mart seçimlerinin Cumhurbaşkanlığı seçimi için de önemli olduğunu anlatan Soylu, şunları söyledi:

 

"Herkesi dinleyeceksiniz sonra bu belgeleri Türkiye'den kaçıracaksınız. Kime götürdünüz bu dinlediğiniz ülkeye özel bilgileri. Bunlar yabancı bir istihbarat örgütünün elinde çıkarsa kim verecek bunun hesabını. Allah bunun hesabını soracaktır. Yolsuzluk lobisi şimdi yeni bir mühendislik ortaya koyuyor. Adı da Sarıgül mühendisliği. Kemal Kılıçdaroğlu, Mustafa Sarıgül'ün dosyaları ile dolaştığı günleri unutup, şimdi o anlayışı savunuyor. Birileri de buna çanak tutuyor. Bu oyunu bozacağız. Bunun için ev ev kapı kapı dolaşacağız. Saadet Partisine, CHP'ye ve MHP'li hemşerilerimize gideceğiz. Bunun bir istikbal seçimi olduğunu anlatmalıyız." 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşkadı ismi değişiyor
Beşkadı ismi değişiyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor