Saatcı meclis adaylarıyla yemekte buluştu

Fethiye Belediye Başkanı ve Demokrat Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı, geçmiş dönem meclis üyeleri ve gelecek dönem meclis üyesi adaylarıyla yemekte bir araya geldi.

Saatcı meclis adaylarıyla yemekte buluştu
Saatcı meclis adaylarıyla yemekte buluştu
Bu içerik 1769 kez okundu.
Advert

Başkan Saatcı’nın düzenlendiği yemekte DP bu dönem meclis üyeleri ve gelecek dönem meclis üyesi adayları katıldı. Düzenlenen yemekte konuşan Saatcı, “Allah’ü Teâla inşallah zincirin halkaları gibi kenetlenerek devam etmeyi nasip etsin. Biz diyoruz ki, ‘Niyet hayırsa, akıbet hayırdır’ Bakın görüyorsunuz, burada Fethiye var, Fethiye ailem var. Her kesimin temsilcisi arkadaşlarım var. Bu anlamda çok doğru bir seçim yaptığımıza inanıyorum. Sizlerle bu anlamda çok güzel işler başaracağımızdan hiç şüphem yok” dedi.

 

 

Biz bir aileyiz diyerek sözlerine devam eden Saatcı, “Bizde eski, yeni ayrımı yok. Allah var, yola çıktığımız hiçbir arkadaşımıza biz terk etmedik. O yüzden şuan meclis üyemiz olan ama 1 ay sonra olamayacak olan arkadaşlarım, bizim onursal meclis üyesi arkadaşlarım olacaklar. Biz ne Naci ağabeyden, ne Mustafa’dan, ne Yıldırım ağabeyden, ne Şevki’den, ne Ümit’ten, ne Dilek’ten, ne de Sadık Ağabey’den vazgeçmeyiz. Bu da böyle biline. Önümüzdeki yerel seçimlerde ilk 20’yi meclise soktuk, geriye kalan 10 kişi giremedi. O arkadaşlarımızda bizim meclis üyesi arkadaşlarımız gibi çalışma arkadaşlarımızdır. Biz bir takımız. Biz bir aileyiz. Seçim kazanmak önemli değil, seçimi kazanacağımızdan da bir şüphem yok. Fethiye’yi yaşamaktan keyif alınan bir şehre dönüştürmek için hepimiz çaba sarf edelim. Buna katkılarınızı bekliyorum” ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşkadı ismi değişiyor
Beşkadı ismi değişiyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor