Eryılmaz: Körfez belediye ile temizlenmez

AK Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhsin Eryılmaz, Fethiye Körfezi'nin belediye imkanları ile yapılmasını düşünmenin aldanmak olduğunu söyledi.

Eryılmaz: Körfez belediye ile temizlenmez
Eryılmaz: Körfez belediye ile temizlenmez
Bu içerik 1115 kez okundu.
Advert

AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Harmandar, seçim çalışmaları kapsamında geldiği Fethiye'de ziyaretlerde bulundu.

Fethiye Belediye Başkan adayı Muhsin Eryılmaz'ın seçim bürosunu ziyaret eden Harmandar, bir süre vatandaşlarla sohbet etti. Harmandar, gazetecilere yaptığı açıklamada, seçimlere bir ay kadar bir süre kaldığını, ülkenin her yerinde ise AK Parti rüzgarı estiğini söyledi.

  Muğla'nın büyükşehir olması dolayısıyla farkı bir heyecan yaşandığını belirten Harmandar, 2 Mart'ta Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Muğla'ya geleceğini bildirdi.

  Harmandar, Başbakan Erdoğan'ın daha önce yaptığı ziyarette de Muğla'ya sahip çıkılmasını istediğini belirterek, "Bölgedeki halkımız hizmet aşkını bizimle görecek. Muğla'nın bütün ilçeleri AK Parti'nin hizmet anlayışına susamış durumda. Muğla, 30 Mart'ta büyük bir zaferle bu seçimden çıkacak. Bütün partilere ve adaylara saygımız var hepsini seviyoruz ancak hiç kimse seçimi çantada keklik görmesin. Muğla'mız başta olmak üzere tüm ilçelerde halkın büyük bir teveccühü var. Bütün ilçelerimizde iddialıyız, hepsinde seçimi kazanacak güçteyiz. Bütün adaylarımız nitelikli ve doğru şekilde seçildiler" dedi.

  Eryılmaz ile aynı köyden olduklarını hatırlatan Harmandar, aynı hizmet aşkına sahip olduklarını ifade etti. Harmandar, "AK Parti'li adaylar halka efendilik ya da ağalık yapmak için değil, hizmetkar olmak için aday oldu" ifadesini kullandı.

"KÖRFEZİ BELEDİYE TEMİZLEYEMEZ"

  Eryılmaz ise 30 Mart'tan itibaren hem Muğla'da hem de Fethiye'de bir değişim başlayacağını söyledi.

  Muğla bölgesinde bugüne kadar altyapı konusunda çok ciddi eksiklikler olduğunu anlatan Eryılmaz, Türkiye ortalamasına bakıldığında Muğla olarak çok geride olduklarını, halkın bunun farkına varmaya başladığını belirtti. Eryılmaz, güçlü bir hükümet ve iktidar olduğunu, Muğla ve ilçelerinin bu nimetlerden daha fazla istifade etmesi için 30 Mart'ta yetkiyi kendilerine vermesini isteyerek, şöyle konuştu:"5 yıl önce derelerin ıslahı konusunda Mut Deresi'nin sözü verildi. Bugün geldiğimiz noktada 13 milyon liralık yatırım Fethiyelilerin hizmetine sunuldu. Ayrıca 5 yıl önce Telmessos Antik Tiyatrosu'nu kültür turizmine kazandırmak için hükümetimiz tarafından restore ediliyor.  Körfezin temizliği konusu var. Bunun belediye ile yapılma imkanı yok, kendimizi aldatmayalım. Biz bunu hükümetimiz kanalıyla yaptırarak bunu da Fethiye'mize kazandıracağız."

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşkadı ismi değişiyor
Beşkadı ismi değişiyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor