Cesur'dan rakiplerine kestane ve çalı benzetmesi

Fethiye Belediye Başkan Yardımcısı ve DP Meclis üyesi Mehmet Yılmaz Cesur, Behçet Saatcı'nın rakiplerini ithal kestane ağacı ve çalıya benzetti.

Cesur'dan rakiplerine kestane ve çalı benzetmesi
Cesur'dan rakiplerine kestane ve çalı benzetmesi
Bu içerik 1534 kez okundu.
Advert

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, 30 Mart seçimlerinde kendisiyle birlikte yürüyecek meclis üyelerini tanıttı. Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen toplantıya yoğun bir katılım oldu. Tek tek meclis üyesi adaylarını kürsüye çıkaran Saatcı'nın listesinde birinci sırada bulunan başkan yardımcısı Mehmet Yılmaz Cesur sahneye çıktığında olan oldu.

 

Saatcı'nın namusumu emanet edebileceğim kişilerin başında gelir diyerek sunum yaptığı Yılmaz Cesur, sahnede yaptığı konuşmasında rakiplerine inceden göndermelerde bulundu.

 

Evinin bahçesine kestane ağacı dikmek istediğini fakat her defasında ağacın kuruduğunu söyleyen Cesur, "Şubat'ta ekiyorum Mart'ta kuruyor. Ee tutmaz tabi. İthal ürün Fethiye havasına ve toprağına alışkın değildir. Tabi ki kuruyacak. Kestane kuruyor, yerine çalı dikiyoruz. Hem de buranın çalısını dikiyoruz. Dikmesine dikiyoruz da kardeşim. Bunun da adı çalı. ne meyvesi var ne yeşili var. Sadece kendisini geliştirip, etrafa kötü görüntü veriyor.  Ne ithal kestane, nede kimseye faydası olmayan çalı. Bahçeye çınar dikeceksiniz ki, sizinle birlikte büyüsün, gölgesinde gelecek nesilleriniz bile gölgelensin." dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşkadı ismi değişiyor
Beşkadı ismi değişiyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor