CHP'liler Değirmenbaşı'nda buluştu

CHP Fethiye İlçe Örgütü'nün Değirmenbaşı Piknik Alanı'nda düzenlediği pikniğe çok sayıda partili katıldı.

CHP'liler Değirmenbaşı'nda buluştu
CHP'liler Değirmenbaşı'nda buluştu
Bu içerik 1846 kez okundu.
Advert

Beraberinde Muğla Milletvekili Nurettin Demir, Karaçulha Belediye Başkanı Yusuf Çaylı, DYP Eski İlçe Başkanı Mustafa Toklu ve belediye meclis üyesi adaylarıyla birlikte bütün masaları dolaşan Yılmaz davetlilerle tek tek tokalaştı. Belediye Meclis Üyesi adaylarının sahneye davet edilerek tanıtılmasının ardından bir konuşma yapan Muğla Milletvekili Nurettin Demir " Bu kalabalığı görünce Keramettin Yılmaz'ın başkanlığı tamamdır diyorum" dedi.

Ölüdeniz'de yaptıklarını anlatan Keramettin Yılmaz, Büyükşehir'in n görevlerini anlattıktan sonra, hazırladığı projelerin müjdesini verdi. Bu gibi mesire yerlerinin çoğaltılacağını ve tuvalet ve su ihtiyacı başta olmak üzere gerekli düzenlemelerin yapılacağını söyleyen Yılmaz, Telmessoss Antik Tiyatrosu'nun da düzenlenerek Atatürk'ün sevdiği Klasik müzikten halk müziğine ve diğer sanatlara kadar bütün sanatları Fethiye halkıyla buluşturacağız" dedi.

Konuşmaların ardından Fethiyeli sanatçı Ahmet Eraslan ve daha sonra Türk Halk Müziği Sanatçısı Bedia Akartürk pikniğe katılanlara konser havasında bir gün yaşattı. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşkadı ismi değişiyor
Beşkadı ismi değişiyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor