Saatcı'ya Nif'te coşkulu karşılama

Fethiye Belediye Başkanı ve Demokrat Parti Başkan Adayı Behçet Saatcı, köylerde de ilgiyle karşılanmaya devam ediyor. Bu kapsamda Saatcı, Nif ve Koru köylerinde vatandaşlarla buluştu.

Saatcı'ya Nif'te coşkulu karşılama
Saatcı'ya Nif'te coşkulu karşılama
Bu içerik 1132 kez okundu.
Advert

Fethiye Belediye Başkanı ve Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı, yaklaşan yerel seçimler öncesinde Nif ve Koru köylerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Gittiği her köyde olduğu gibi Nif ve Koru köylerinde de, Başkan Saatcı’ya sevgi seli yaşandı. Fethiye’de yaptığı hizmetler, son dönemdeki olaylara karşı duruşu ve köylerin sorunlarına olan hâkimiyeti ile her kesimden vatandaşların gönlünü fetheden Saatcı, Nif ve Koru’da da halkla buluştu.

 

Nif köyünde vatandaşlara seslenen Saatcı, “Biz 15 yıldır Saygıdeğer Fethiyeliler ile hizmet etmeye çalıştık. Yakından iyi kötü tanıyorsunuz, Fethiye’ye geliyorsunuz. Biz hiçbir ayrımcılık yapmamaya çalıştık. Meclis listemize bakarsanız, bizim içerimizde herkesi kucaklayan, herkesin kendisinden bir şey bulacağı arkadaşlarımız var. Siyasi parti farklılığı olabilir, mezhep farklılığı olabilir, farklı ırklardan olabiliriz. Bizim ortak özelliğimiz eşref-i mahlukat olmamız. Yani Allah-ü Teâla’nın yarattığı en şerefli kul olmamız. Bizim için ölçü budur. Peygamber efendimizde şunu söylemiş. ‘Ümmetimin birbirinden üstünlüğü sadece takvadadır’ Şuraya ya da buraya bağlı olmakla adam olunmuyor. Siyasi parti mensubiyeti hiçbir zaman toplumda belirleyici unsur değildir. Belirleyici unsur, karakterdir, duruştur, aile yapısıdır, yaptığın işte başarıdır, ailenle sürdürdüğün hayattır. Bizim için ölçü budur” dedi.

 

Saatcı’nın konuşmasından sonra emekli öğretmen Elif Özdemir söz aldı. Vatandaşlara seslenen Özdemir, “Biz başkanımızın çalışmalarını iyi biliyoruz. Başkanımızı takdir ediyoruz. Bu sevgimizi göstermek için, vefa borcumuz olan bir oydur” dedi.

 

Başkan Saatcı, Nif’in ardından Koru köyü sakinleriyle bir araya geldi. Başkan Saatcı Koru köyünde de vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşkadı ismi değişiyor
Beşkadı ismi değişiyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor