Saatcı'ya bir ödül daha

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’ya, ÖTL Lokman Geri Kazanım Firması tarafından yapılan başarılı ve özverili çalışmalardan dolayı plaket takdim edildi.

Saatcı'ya bir ödül daha
Saatcı'ya bir ödül daha
Bu içerik 2304 kez okundu.

Fethiye Belediyesi’nin kendi bazındaki diğer belediyelere göre başarılı işlere imza attığını belirten Lokman Geri Kazanım Firması Genel Direktörü Yusuf Memnun, “Başkanımızı ziyaret etme nedenimiz, çevreye gösterdiği duyarlılıkla firmamızla beraber çevre de oluşan ömrünü tamamlamış lastiklerin geri dönüşümünü sağlamaktaki büyük çabalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Fethiye’miz bu konuda çok duyarlı bir bölge. Bizlerde elimizden geldiğince bu bölgeye yardımcı olmaya gayret gösteriyoruz. Başkanımızın çevresel duyarlılığına teşekkür ediyorum” dedi.

 

Çalışma arkadaşlarının çevresel faaliyetler adına başarılı çalışmalar yaptığını dile getiren Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ise, “Ömrünü tamamlamış lastiklerin geri dönüşebilir hale getirme noktasından önce bu lastikleri yine biriktiriyorduk. Ama nereye vereceğimizi şaşırıyorduk. Saygıdeğer Fethiyelilerde bunu bilir. Ben hem vakıflarına hem de kendilerine teşekkür ediyorum. Bu işi kim başlattıysa da Allah onlardan razı olsun. Çünkü yurt dışına gitmiş olduğumuz günlerde gördüklerimizin ülkemizde olmamasından hep hayıflanıyorduk. ‘Neden orada olan burada yok’ diyorduk. Çevre Müdürlüğü arkadaşlarımız, başta Selver kızım, Ali kardeşim olmak üzere bütün çalışanlara Fethiye’yi geri kazanımda bu noktaya getirme çabalarından dolayı teşekkür ediyorum. Yusuf beyle de inşallah daha uzun süre diğer geri kazanım malzemelerinin bertarafının da yapıldığı çalışmaları beraber yürütmekten keyif alacağımızı ifade ediyorum. Kendilerine kardeşlerimin şahsında bu şirketi ilk kuran kimse o kardeşime teşekkür ediyorum. Allah’ın koruması onun üzerinde olsun” ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)