Türklerin, eş olarak yabancılara olan ilgisi azaldı

Muğla’nın Fethiye ilçesinde evlenen yabancı sayısında geçen yıla oranla yüzde 8 oranında düşüş yaşandı. Türk erkekleriyle evlenen yabancı sayısında da ciddi düşüş yaşanırken, 2012 yılında 74 olan Türk erkeklerinin yabancı kadınlarla yaptığı evlilik sayısı 47 ye düştü.

Türklerin, eş olarak yabancılara olan ilgisi azaldı
Türklerin, eş olarak yabancılara olan ilgisi azaldı
Bu içerik 2245 kez okundu.
Fethiye Nüfus Müdürlüğü, 2013 yılında gerçekleşen işlemleri açıkladı. Açıklanan rakamlara göre ilçede geçtiğimiz yıl 2 bin 811 doğum olayı gerçekleşirken, 979 kişi de hayatını kaybetti. 4 tane yabancı çocuğun dünyaya geldiği, 36 yabancının ise vefat ettiği Fethiye’de 2013 yılında yabancı evlilik oranlarında düşüş yaşandı. 2011 yılından bu yana devam eden düşüşün sebebi olarak ise Avrupa’da etkili olan ekonomik kriz gösteriliyor.
 
        Fethiye Nüfus Müdürü Yener Sargıncı imzasıyla yapılan açıklamada Fethiye’de 2013 yılında 355 yabancı uyruklu vatandaş dünya evine girdi. Evlenen çiftlerin büyük bölümünü İngilizler oluştururken 2012 yılında Fethiye’de gerçekleşen yabancı evlilik sayısı 409 kişi olarak kayıtlara geçmişti.
 
        Evlenenlerin 306 çiftin her ikisinin de yabancı olduğunun belirtildiği açıklamada, 2 Türk kızı yabancı damatlarla evlenirken, 47 yabancı ise Fethiye’ye gelin geldi. 2012 yılı kayıtlarında bu rakamlar yabancı ile evlenen Türk kızlarının sayısında 7, yabancı ile evlenen Türk erkeklerinin sayısında ise 74 olarak kayıtlara geçmişti. 
 
        Türk damatların eş seçiminde Alman, İngiliz, Rusya, Romanya, Avusturya, Avustralya, Azerbaycan, Letonia, Tayland, Güney Kore, Hollanda, Kırgızistan, Polonya, Kazakistan, Belerus ve Kosovalı gelinlere ilgi gösterdiği yine kayıtlarda yer aldı.
 
        Öte yandan ilçede 2013 yılında bin 483 evlilik işlemi gerçekleştirilirken 423 çift ise mahkeme kararı ile boşandı.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu