Başkan Yılmaz'a Onur Plaketi

Türkiye Edebiyatçılar Derneği Genel Başkanı Gökhan Cengizhan Fethiye’ye gelerek Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz’a dernek adına bir “Onur Plaketi” verdi.

Başkan Yılmaz'a Onur Plaketi
Başkan Yılmaz'a Onur Plaketi
Bu içerik 2164 kez okundu.

Bugüne kadar yaptığı etkinliklerde, edebiyata, şairlere ve yazarlara verdiği destek nedeniyle Edebiyatçılar Derneği adına bu plaketi vermek için Fethiye’ye geldiğini söyleyen dernek başkanı Gökhan Cengizhan : “ Dileğimiz bu etkinliklerin uluslararası boyuta yükseltilmesidir. Başkan Yılmaz bu konuda bir konuşma yapmıştı. Bizler de destek vereceğiz.” şeklinde konuştu.

Ankara’dan kalkıp gelerek plaketi bizzat kendisine sunmak nezaketini gösteren Keramettin Yılmaz, plaket için teşekkür etti ve her zaman edebiyata destek vermeye devam edeceğini söyledi ve Edebiyatçılar Derneği ile işbirliği içinde her türlü etkinliğe hazır olduklarını ifade etti.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu