Erkan Petekkaya Fethiye'de tatil yapıyor

Tatilini Muğla'nın Fethiye ilçesinde geçiren sinema oyuncusu Erkan Petekkaya, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı'yı ziyaret etti.

Erkan Petekkaya Fethiye'de tatil yapıyor
Erkan Petekkaya Fethiye'de tatil yapıyor
Bu içerik 2932 kez okundu.

Saatcı'nın makam odasında gerçekleştirilen ziyaret sıcak bir ortamda geçti. Misafirini pasta ikramı ile karşılayan Saatcı, bu tavrıyla Erkan Petekkaya'nın beğenisini kazandı. 

 

Daha önce oynadığı bir dizi de kaptan rolünü oynayan Erkan Petekkaya, tekne alarak bu rolü gerçeğe taşıdı.  Tekne alan ve deniz yaşamına atılan Petekkaya'nın setten arta kalan zamanlarını Göcek beldesinde geçirdiği öğrenildi. 

 

Tatil için sık sık Göcek ve Fethiye'ye geldiğini anlatan ünlü oyuncu Fethiyelilerin çok şanslı olduğunu söyledi. Bölgenin harika bir manzara ve doğaya sahip olduğunu ifade eden Petekkaya, "Sayın başkan kendi telefonundan özel aradı. Böyle bir Belediye Başkanı çok az gördüm. İleri de Göcek’de buraya bağlanacakmış. Onlara da büyük bir şans. Daveti için ve samimiyeti için kendisine çok teşekkür ediyorum. Bütün Fethiyelilere de saygı ve selamlarımı sunuyorum" dedi.

 

Ünlü oyuncu Petekkaya'nın tekne aldığını öğrendiğini belirten Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı da, Petekkaya'yı televizyon dizilerinden takip ettiğini söyledi. Saatcı, "Kültürümüzü, gelenek ve göreneklerimizi ama camda ama özel hayatlarında yansıtan, duruş sergileyen kardeşlerimize her zaman saygımız sonsuz. Kendisine sanat hayatında başarılar diliyorum. Aynı zamanda denizcide olmuş. Tekne de almış. Teknesini de inşallah mavi sular da iyi günlerde kullansın.” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu