Yılmaz Yılın belediye Başkanı Seçildi

Nevşehir’de bulunan FİB Haber Merkezinin yıl içinde yaptığı gözlemler ve düzenlediği anketler sonucu seçtiği YILIN EN’leri arasında Kültürel Etkinlikler ve Tanıtım dalında Ölüdeniz Belediye Başkanı keramettin Yılmaz ödüle layık görüldü.

Yılmaz Yılın belediye Başkanı Seçildi
Yılmaz Yılın belediye Başkanı Seçildi
Bu içerik 1420 kez okundu.

Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Kapadokya’nın Oscarları olarak bilinen ve bu yıl 7. si verilen ödüllere ülkemizin önde gelen belediye başkanları, siyasetçileri ve sanatçıları ile TRT başta olmak üzere haber kanalları arasında görüldü.

Konuyla ilgili açıklama yapan Yılmaz, "Yıllardır hedeflediğimiz Ölüdeniz’i dünyaya tanıtmak ve bir dünya markası haline getirme çabalarımızın ülkemizin her yöresinden takip edilmesi ve takdir edilmesi bize büyük moral ve güç vermektedir. Bölgemizi dünyaya tanıtmak ve turizmi 12 aya çıkarma çabalarımıza bundan böyle daha bir hız vereceğimizi bildirir, tüm belde halkı ve Fethiye ve basın  olarak yaptığımız çalışmaların karşılığı olarak almış olduğumuz bu ödülün sezonun açıldığı bu günlerde bereket ve bolluk getirmesine vesile olmasını dilerim." dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu