FBKM 9'ncu Kuruluş Yıl Dönümünü Kutluyor

Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi Müdürlüğünün 9'ncu kuruluş yıldönümü renkli etkinliklerle başladı. Etkinlikler kapsamında Kabzımal cemile isimli tiyatro oyunu basının beğenisine sunuldu. Etkinlikler bu akşam Adem Kazan'ın vereceği konserle devam edecek.

FBKM 9'ncu Kuruluş Yıl Dönümünü Kutluyor
FBKM 9'ncu Kuruluş Yıl Dönümünü Kutluyor
Bu içerik 2098 kez okundu.

 

FBKM'nin 9'ncu kuruluş yıl dönümü 25 Şubat Pazartesi gününe kadar devam edecek. Kültür merkezinin bu yılki kutlamaları Kabzımal Cemile isimli tiyatro oyunu ile başladı. Basına tanıtımı yapılan oyunun halka açık gösterimi Cumartesi günü saat 20.00'da yapılacak.

Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi Müdürü Muammer Şahin "Kutlama programı 22 Şubat 2013 Cuma günü saat: 19.00'da Mehter Takımı Gösterisi ile başlayacak. Aynı gün Saat 20.00'da Fethiyeli sanatçı Adem Kazan’ın Türk Halk Müziği Konseri ile devam edecek. Kutlama programının ikinci günü olan 23 Şubat 2013 Cumartesi günü etkinlikler saat 10.00’da Atatürk Anıtı’na çelenk sunulması ile başlayacak.  Aynı gün saat 11.00'da “Balon ülkesi” adlı çocuk oyunu, saat13.30’da Belediye Bandosu Konseri, saat14.00'da Karma serginin açılması, saat15.00'da Sihirbaz Gösterisi ve saat:20.00'da  “Kabzımal Cemile” adlı tiyatro oyunu Fethiyeliler ile buluşacak.

Kutlamaların üçüncü günü olan 24 Şubat 2013 Pazar günü ise saat 13.00’da Çocuk Oyunu, saat 20.00’da Kent Orkestrası eşliğinde Mustafa Selçukoğlu Konseri ve Halk Oyunları Gösterisi Fethiyeli sanatseverler ile buluşacak” dedi.

Bu yıl dokuzuncusu düzenlenecek olan Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi kutlama programına uzun süreden buyana hazırlandıklarını belirten şahin “Kutlama programının son günü olan  25 Şubat 2013 Pazartesi günüSaat 20.00’da Fethiye Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu Klasik Müzik Konseri ile kutlama programımız son bulacaktır.” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu