yapıkredi internet şubesi

Yabancı Dil Seslendirme

Vatandaşlardan ilginç kurtarma teknikleri

Vatandaşlardan ilginç kurtarma teknikleri

Fethiye ilçesinde kanala düşen bir motosiklette bulunan 2 kişi, vatandaşlar tarafından kanaldan çıkarıldı. Vatandaşlar, akıllara durgunluk veren ilk yardım müdahalesi ile dikkat çekti.

Vatandaşlardan ilginç kurtarma teknikleri
Vatandaşlardan ilginç kurtarma teknikleri
Bu içerik 2166 kez okundu.

Fethiye'nin Atlıdere köyünde motosiklette bulunan 2 kişi yol kenarındaki kanala düştü. Vatandaşların fark etmesi üzerine kanala düşen 2 kişi bulundukları yerden çıkarıldı. Yaralılardan birinin boğulma tehlikesi geçirdiğini gören vatandaşlar sağlık ekipleri gelmeden yaralıya müdahale etmeye başladı. Başka bir vatandaş tarafından cep telefonu ile kaydedilen kurtarma görüntüleri akıllara durgunluk veren cinsten oldu. İlk olarak yaralının ayaklarını havaya kaldıran vatandaşlar, yuttuğu suları çıkarması için yaralıyı havada sallamaya başladı. Bu sırada başka bir vatandaş yaralının ağzını açarak kendince yaralının içindeki suyun boşaltılmasına yardım etti. Bir müddet ayakları havada sallanan yaralıya daha sonra yan yatırılarak kalp masajı yapıldı.

Farklı bir teknikle yapılan kalp masajının ardından vatandaşlar kurtarma çalışmasını yaralının üzerini soyarak devam ettirdi. Daha sonra olay yerine gelen sağlık ekipleri boğulma tehlikesi geçiren yaralıya müdahale ederek ambulansa aldı. Fethiye Devlet Hastanesi'ne kaldırılan yaralının sağlık durumunun ciddi olduğu öğrenildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu