Barış Manço'yu Unutmadık

Türk Rock Müziği'nin unutulmaz seslerinden olan Barış Manço, ölümünün 14'ncü yılında Fethiye'de unutulmadı. Manço, belediye hoparlöründen çalınan şarkıları ve dev ekranlardan oynatılan video klipleriyle anıldı.

Barış Manço'yu Unutmadık
Barış Manço'yu Unutmadık
Bu içerik 5133 kez okundu.

 

Ölümünün 14'ncü yılında tüm Türkiye'de çeşitli programlarla anılan sanatçı Barış Manço, Fethiye'de farklı bir etkinlikle anıldı. Fethiye Belediyesi tarafından her yıl geleneksel hale getirdiği programla, ilçedekiler güne yine Manço şarkılarıyla uyandı. Ölüm yıl dönümü nedeniyle gün boyunca belediye hoparlöründen Barış Manço şarkıları çalındı. Ayrıca kentteki dev ekranlardan Manço'nun klipleri yayınlandı. 14 yıldır aralıksız devam eden uygulama Fethiyeliler tarafından da takdirle karşılandı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Barış Manço'nun Türkiye'nin ölümsüz kültür bakanı olduğunu söyledi. Manço'nun halkın gözünde Türk kültürünü tüm dünyaya yayan ve yaşatan birisi olduğunu ifade eden Saatcı, sanatçıya karşı büyük bir özlem duyulduğunu aktardı. Kendilerinin bu özlemi gidermek için kendi çaplarında bir çalışma yaptıklarını anlatan Saatcı, "Fethiye Belediyesi olarak her ölüm yıldönümünde anıyoruz. Barış Manço’nun güzel şarkını halkımız ile paylaşıyoruz. Led panolarda onlarla ilgili anılarımızı tazeliyoruz. " dedi.

Ölüm günü 2 Şubat olan Milliyet gazetesi Genel Yayın Müdürü ve Başyazarı Abdi İpekçi de yine Fethiye Belediyesi tarafından anılan isim oldu. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu