yapıkredi internet şubesi

Yabancı Dil Seslendirme

Fethiye'de kartpostallık kış görüntüleri

Fethiye'de kartpostallık kış görüntüleri

Tüm Türkiye kar ve soğuk havanın etkisinde kalmışken, Muğla'nın Fethiye ilçesinde kış mevsiminin güzellikleri objektiflere kartpostallık görüntülerle yansıdı.

Fethiye'de kartpostallık kış görüntüleri
Fethiye'de kartpostallık kış görüntüleri
Bu içerik 5188 kez okundu.

Likyalılar tarafından Işıklar ülkesi olarak anılan Fethiye, bu ünvanını kimseye kaptırmıyor. Yılın büyük bölümünü güneşli geçiren Fethiye, kış aylarında da insanın içini ısıtan görüntüleri bünyesinde barındırıyor. Fethiye yaz aylarında Babadağ'dan yamaç paraşütü ile atlayıp Ölüdeniz manzarası eşliğinde gökyüzünde süzülen tatilcilerle dolar taşar. Yerli ve yabancı turistler tarafından doldurulan Fethiye, kış geldiğinde kendi kabuğuna çekiliyor.

Önce gökyüzü ve plajlar, sonra da sokaklar boşalır kış gelince. Sadece Fethiyelilere ve içinde yaşayanlara kalan ilçede sonbahar ve kış ayları bir başka güzel oluyor. Sonbahar sarısının hakim olduğu ilçede, yapraklarından arınmış ağaç dalları ve yollara dökülen bu elbise görenleri kendisine hayran bırakıyor. Körfezde balık avlayan tekneciler ve akşam saatlerinde ilçeyi kaplayan sis ortaya kartpostalları aratmayan görüntüler çıkarır. Karlı dağların karşısında yosun kokusu ve gün batımı eşliğinde yorgunluk çayınızı içerken bir kez daha aşık olursunuz Fethiye’ye.

Kelebekler Vadisi, Saklıkent ve yamaç paraşütü ile ön plana çıkan ilçe, sadece Muğla bölgesinde yetişen Günlük ağaçlarıyla da iddialı. Özellikle sonbahar mevsimini en iyi şekilde yaşatan Günlüklü ağaçları Fethiye'nin güzelliğine güzellik katıyor.

FOTOĞRAFLARIN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu