yapıkredi internet şubesi

Yabancı Dil Seslendirme

Bu Rakamlar Herkesi Üzdü

Bu Rakamlar Herkesi Üzdü

Muğla'nın Fethiye ilçesinde 1 yıl içerisinde 132 kadına şiddet olay ve 17 adet cinsel taciz olayı yaşandı. Konunun takipçisi olan Fethiye Emniyet Müdürlüğü ekipleri eşine şiddet uygulayan 116 kişiden 55'ine uzaklaştırma kararı aldırdı. Cinsel taciz suçlaması ile hakim karşısına çıkan 19 kişiden 15'i ise tutuklandı.

Bu Rakamlar Herkesi Üzdü
Bu Rakamlar Herkesi Üzdü
Bu içerik 2034 kez okundu.

Fethiye Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı asayiş ekipleri 2012 yılını yoğun bir mesai ile tamamladı. 1 yıl içerisinde bin 588 olaya müdahale eden ekipler toplamda 2 bin 063 kişiyi gözaltına aldı.  Yakalanan bu kişilerden 182'si çıkarıldıkları mahkemece tutuklanırken, yakalanan şahıslarla neredeyse bir servet ele geçirildi. Ekipler tarafından 18 otomobil, 27 motosiklet, 500 bin TL değerinde ziynet eşyası, 600 bin TL değerinde elektronik eşya ve 400 bin adet tekel malzemesine el konuldu. Ayrıca cinayet ve darp suçlarında kullanılan 14 tabanca, 12 av tüfeği, 39 bıçak, 2 satır ve 15 sopa da yine ekipler tarafından el konulan malzemeler arasında yer buldu.

EŞİNE ŞİDDET UYGULAYAN 116 KİŞİ YAKALANDI

Fethiye Emniyet Müdürü Hüseyin Kocabıyık tarafından açıklanan 2012 yılı asayiş raporunda en dikkat çeken bölümü kadına şiddet ve cinsel taciz olayları oldu. Geçtiğimiz yıl 17 adet cinsel taciz ve sarkıntılık olayının yaşandığını aktaran Kocabıyık, bu olaylar ilgili 19 kişinin yakalandığını ve bunlardan 15'inin ise tutuklandığını açıkladı. Kocabıyık ayrıca 2012 yılında 132 kadına yönelik şiddet olayının yaşandığını be olaylarla ilgili 116 kişinin gözaltına alındığını ifade etti. Emniyet müdürü yarıca 55 kişi hakkında uzaklaştırma cezası veriliğini ve 14 kadının da sığınma evlerine yerleştirildiğini sözlerine ekledi.

FETHİYE'DE 1 YIL İÇİNDE 851 HIRSIZLIK OLAYI YAŞANDI

2012 yılı genel asayiş rakamlarını da açıklayan Fethiye Emniyet Müdürü Hüseyin Kocabıyık şöyle konuştu: "Geçtiğimiz yıl ilçemizde 5 cinayet ve 20 adam yaralama olayı ile ilgili toplam 48 kişi gözaltına alınmış, bu kişilerden 14'u çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanmıştır. Ayrıca 10 adet 6136 sayılı ateşli silahlar kanununa muhalefet olayı ile ilgili 4 tutuklama kararı, 4 fuhuş olayı ile ilgili de 4 tutuklama kararı çıkmıştır. 851 hırsızlık olayı ile ilgili 590 kişi yakalanmış bu kişilerden 132'si tutuklanmıştır. 398 darp olayının yaşandığı ilçemizde 420 kişi yakalanıp hakim karşısına çıkarılmış, bu kişilerden 13'ü tutuklanmıştır."

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu