Padişah-ı Osman Fethiye'ye geliyor

Sahnelendiği her yerde büyük beğeni toplayan Padişah – ı Osman adlı tiyatro oyunu Mesegün Organizasyonun öncülüğünde 16 Kasım cuma günü Fethiyeli sanatseverlerle buluşacak.

Padişah-ı Osman Fethiye'ye geliyor
Padişah-ı Osman Fethiye'ye geliyor
Bu içerik 2340 kez okundu.

Üstün Dökmen’in yazmış olduğu Padişah-ı Osman oyununun başrollerinde Soner Arıca, Umut Oğuz, Ender Gülçiçek, Tülin Ayhan, Buket Aras, İlter Akcebe gibi ünlü isimler yer alıyor. Oyun günümüz ile Osmanlı zamanını eğlenceli bir şekilde sahneye koyuyor. Ünlü Psikolog ve Yazar Prf.Dr. Üstün Dökmen’in yazdığı, Zafer Kakaokay'ın yönettiği oyunun konusu şu şekilde oluşuyor. Oyun, Osmanlı konusunda yüksek lisans yapmış olan birinin sonradan aklını yitirerek kendini padişah sanmasıyla başlıyor. Hastane başhekimi hasta üzerinde psiko drama yönteminin uygulanacağını açıklamasıyla hastayı iyileştirmek için oynayacağı oyunun sonun da aslında delinin kendi cephesinden bakılınca aslında haklı olduğunu görecektir.”

Fethiyelileri kültür ve sanatla buluşturan Mesegün Organizasyon,  2012 – 2013 yılı tiyatro sezonunu Padişah– ı Osman oyunu ile açıyor. Mesegün Organizasyon yetkilisi Selim Günday yaptığı açıklamada, Fethiye'de kış sezonu kültür sanat dönemi için hazırlıkların tamamlandığını söyledi. Bu kış sezonunda değerli tiyatro severleri 4 ayrı yapımla buluşturacaklarını anlatan Günday, "İlk oyunumuz Padışah-ı Osman; 16 Kasım cuma akşamı Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi’nde saat;20:30’de sahnelenecektir. www.mesegun.com sitesinden daha ayrıntılı bilgilere de ulaşabilirsiniz. Tüm tiyatro severleri bu güzel oyuna davet ediyor, katkılarını ve desteğini esirgemeyen tüm dostlarıma ve büyüklerime çok teşekkür ediyorum.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu