Ölüdeniz'de Rus Gösterisi

Ölüdeniz Beldesinde Aes Clup Hotel’de düzenlenen Rus dans şovu izleyicilerin nefesini kesti. Rus dans topluluğunun sahne aldığı gecede gösteriler beğeni ile izlendi.

Ölüdeniz'de Rus Gösterisi
Ölüdeniz'de Rus Gösterisi
Bu içerik 5945 kez okundu.

Ölüdeniz beldesinde yaz mevsiminin gelmesi ile hareketlenen gecelerde işletmeler tatilcileri eğlendirmek için yoğun çaba gösteriyor. Birbirinden renkli sahne şovlarını tatilcilerle buluşturan turizm işletmeleri müşterilerine unutulmaz bir tatil yaşatıyor. Düzenlenen eğlencelerde çeşitli animasyon gösterilerinden dans şovlarına, sahne sanatlarından illüzyon gösterilerine kadar her türlü şov rağbet görüyor. Müşterilerini eğlendirmek için farklı bir gösteriye imza atmak isteyen Aes Clup Hotel’de Rusya’dan getirttiği 12 kişilik dans gurubu ile tatilcilere unutulmaz bir gece yaşattı. Nefeslerin tutulduğu gösteride sahneye çıkan Rus kızlar yaptıkları şovla yürek hoplattı. Farklı kostümlerle 15 ayrı koreografi sergileyen Rus dansçılar izleyenleri kendine hayran bıraktı. Gecede güzellikleri kadar kıvrak danslarıyla da akıllarda yer eden Rus kızlar büyük beğeni topladı. Bazı izleyiciler gösteri sırasında dansçı kızlardan gözlerini biran bile ayıramadı.

Turizme hareket getirecek bu tür özel şovları sürdüreceklerini anlatan AES Clup Hotel Müdürü Feridun Katrataş “Sezonun en yoğun günlerini yaşarken misafirlerimizin güzel vakit geçirmesini sağlamak için 24 saat çalışıyoruz. Oteldeki yiyecek içecek ve konfor kadar eğlence kalitesinin de yüksek olmasına önem veriyoruz. Bu kapsamda yurt içi ve yurt dışından özel gösteri ekipleri getiriyoruz. Müşterilerimizin bu gösterilere olan ilgisi ve memnuniyeti hizmetlerimizin karşılığıdır” dedi.

Rus grubun gösterisini izleyen turistlerden İngiliz Ernie Byers, tatili ve Ölüdeniz’i büyüleyici bulduğunu anlatırken gösteriyi de beğendiğini anlattı. Yine turistlerden Jayne Bennett ise “Tatilde gösteride harika. Dansçıların gösterisini çok beğendim” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)