Fethiye Yeteneğini Seçti

Radyo Tur Fm’in 15’nci kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde düzenlediği “Yetenek Fethiye” renkli görüntülere sahne oldu. Yarışmada 15 finalist birinci olabilmek için hünerlerini sergilerken birinciliği nefes kesen dans gösterileri ile İlker ve Selda çifti kazandı.

Fethiye Yeteneğini Seçti
Fethiye Yeteneğini Seçti
Bu içerik 4340 kez okundu.

 

Salı Pazarı Meydan’ında yapılan şenlikte yetenek yarışması için ön elemeden geçen 15 finalist kıyasıya mücadele etti. İlizyonist gösterisinden dansa, salsadan Michael Jackson’ın dans gösterisine kadar değişik dansların yanı sıra şarkı ve şiirler de seslendiren yarışmacıların heyecanlı oldukları da gözlerden kaçmadı.
Jüri üyeliklerini; Mustafa Kurkur, Nur Tat, Celal Özçelebi, Bekir Nalbant, Celal Bozkurt ve Pasha’nın yaptığı yarışmada; jüri dereceye girenleri belirlemede güçlük çekti. 15 yarışmacının sırayla sahne aldığı gecede bazı dansçıların yaptığı danslar yürekleri hoplattı. Gecede pasta yeme yarışmasına da büyük katılım oldu. Bayanlarında yer aldığı pasta yeme yarışmasında ilginç görüntüler oluştu. Pasta yiyerek sahnede müzik eşliğinde dönen yarışmacılar ellerindeki pastayı yarıya bile getiremeden Kenan Alaboyun isimli yarışmacı pastayı bitirerek, birinci oldu. Radyonun yöneticisi Saadet Ecehan ile Ali Kaşıkçı’nın birlikte sundukları Fethiye şenliğinde yarışma birinciliğini nefes kesen dans gösterileri ile İlker ve Selda ikilisi kazanırken, ikinciliği seslendirdiği şarkı ile Görkün Topçu, üçüncülüğü de okuduğu şiir ile Bilal Gazoz elde etti.

Pop Sanatçısı Nil Özalp tarafından kesilirken, sanatçı “Kalp boş” şarkısının yanı sıra birbirinden güzel şarkılarını da seslendirdi. Gençlerin bazı şarkılara eşlik ettiği sanatçı Nil Özalp hareketli şarkılarında zaman zaman dans edip oynadı.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)